Czas realizacji zamówienia

A więc zamówiłeś już swoje zestawy i jesteś ciekaw co dalej ? Przeczytaj koniecznie jaką drogę przechodzi twój prezent od momentu złożenia zamówienia do uszczęśliwienia bliskiej Ci osoby !

Jeżeli towar jest dostępny na naszym magazynie:

W przypadku płatności online zestaw wysyłamy niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia, jeżeli uda Ci się zamówić i opłacić prezent do godziny 12.00 a zestaw jest już przygotowany to wyślemy go jeszcze tego samego dnia.

Jeżeli płacisz przelewem tradycyjnym to zestaw wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, zwykle banki księgują wpłatę w ciągu 24h.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Jeżeli zamawiasz zestaw, który wymaga personalizacji (chcesz swoje logo lub specjalne życzenia w środku) to czas realizacji zależy od przygotowania/wydruku twojej personalizacji, zwykle ustalimy to podczas konsultacji telefonicznej lub mailowej.

Jeżeli zamawiasz większą ilość zestawów, które trzeba dopiero przygotować, spakować i wysłać to czas realizacji wydłuża się maksymalnie do 3-4 dni roboczych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl